Портланд-ОПЦ


  • Адреса: Ленинова 44
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7542 км
  • Локација: ТЦ Глобал 3кат

  • Телефон 2: 034 609707
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590480177_63.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Портланд-ОПЦ е компанија формирана во 2010 година и со нашето работно портфолио станавме синоним за квалитет во градежната индустрија во Македонија и препознатлив бренд кај деловните партнери и крајните потрошувачи.

Портланд-ОПЦ повеќе од 8 години успешно работи на Македонскиот пазар во област на градежништвото и пазарот на недвижнини со постојано порширување и унапредување на својот асортиман на услуги и производи преку истовремено инвестирање во квалификуван кадар и најсовремена технолгија и опрема се со цел да го зголемиме нашето семејство на задоволни клиенти и купувачи.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи