Порта Џез


  • Адреса: Кирил и Методиј 12
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7480 км
  • Локација: Спроти ОУ Гце Делчев
Дејности:

џез-клубови


  • Телефон 2: 070 333114
  • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00
    Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Зголемувањето на прагот за задолжителна регистрација за ДДВ од сегашните два милиони денари на три милиони денари за дел од даночниците е неприфатлив предлог. ...
сите 15 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи