Попси-компани

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.К.Ј.Питу 30 лок.4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10686 км
  • Локација: спроти Скопјанка

  • Телефон 2: 02 2460480
  • Факс: 02 2458236
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634800648_83.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Попси-компани е компанија која активно се занимава со трговија на разни видови лежишта и семеринзи.

Производи:
• Индустриски лежишта (лагери)
• Камионски и автомобилски лежишта
• Лежишта за земјоделска механизација
• Куќишта
• Хилзни и чаури
• Ланци
• Ланчаници
• Семеринзи
• Ремени
• Крстачи
• Зегер осигурувачи
• Лепила и спрееви
• Линеарни технологии

Трговското друштво Попси-Скопје е формирано во 1997 год. На почетокот работи со најразлични марки од познати производители, а од средината на 2004 год. станува ексклузивен дистрибутер во Македонија на познатата трговска марка CODEX на истоимената компанија од Словенија.

Оттогаш фирмата забележува голем подем во продажбата и го проширува својот асортиман на производи. Ова се должи пред се на константниот квалитет и исклучиво ниските цени на производите на CODEX, како и на промената на стратешките цели на Попси-Скопје.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи