Попова кула


  • Адреса: Даме Груев 5-7/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: кај Беко

  • Телефон 2: 02 3216716
  • Факс: 02 3228781
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Мапа

Од наредниот месец стапуваат на сила нови правила за работа во Германија од земји кои не се членки на Унијата. Условите за олеснети, но само за добивање виза ...
сите 9 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во прoсек 0,84 отсто ...
сите 36 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи