Радиус (100км)

Попе компани


  • Адреса: Горно Лисиче 210
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9163 км
  • Локација: Лесна индустриска зона Аеродром

  • Телефон 2: 02 2460414
  • Факс: 02 2460414
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 10:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Печатење на рекламен материјал од сопствен увоз, брендирање на возила и излози, изработка на светлечки и лимени реклами, производство на врвки, ИД картички, увоз на голем број на рекламни материјали, издавање на сопствен каталог на рекламни материјали секоја година.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи