Попчотрова-Ѓеоргиева Данче


  • Адреса: Ленинова 17/1
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈9536 км
Дејности:

извршители


  • Телефон 2: 034 325366
  • Факс: 034 340012
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Мапа

Државата треба да реши дали воопшто ќе дозволи отворање на рудници пред да носи измени на закони со кои се ограничуваат инвестициите во овој сектор. Ова е ...
сите 12 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи