Politop


  • Adresa: Rr.1 nr.364, f.Batincë
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7857 км

  • Telefon 2: 070 278770
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

PRODHIM CILËSOR I:

• DYERVE PËR GARAZHE

• PLANELE PVC ALUMINI DHE INOKSI

• PVC ZDRUKTHËTARI

• RRJETA MUSHKONJASH ROLO
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj