Поликлиника Хипократ-мб

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Димитар Влахов 59
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈10726 км
  • Локација: до хотел Вила Зора на влезот во градот

  • Телефон 2: 070 864018
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573118190_97.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи