Подрачно одделение за катастар на недвижности-Прилеп


  • Адреса: Александар Македонски (Моша Пијаде) 147
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7475 км
Дејности:

катастар


  • Факс: 048 427247
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи