ПН-Инвер


 • Адреса: Ѓошо Органџиев 17
 • Место: Велес
 • Локација: Индустриска зона Узус


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Време зa читање: < 1 минутa За време на празникот „Св. Кирил и Методиј“ – Денот на сесловенските просветители, експозитурите на НЛБ Банка нема да работат во ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи