Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Скопје
  • Охрид
  • Битола
  • Тетово
  • Гевгелија
  • Прилеп
  • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Ракотворби
  • Сувенири
  • Накит - производство и трговија
  • Специјализирани услуги - индивидуалци
  • Филиграни
  • Гифт-Шоп
  • Волна - Преработка, Производство И Трговија
  • Керамика - Производи
  • Стакло - Уметнички Обликувано
  • Ентериер - Уредување И Реновирање
  • Текстил И Текстилни Производи - Производство
  • Народни Носии
  • Икони
  • Резбарство
  • Модни Додатоци
  • Бижутерија
  • Свадби - Цвеќиња И Други Декорации
  • Витражи
  • Невладини Организации
  • Фасади - Материјали И Изведба
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Плетени ракотворби


Принцеза


  • Адреса: Абдул Фрашери 75
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 18:00

Фатборѓа


  • Адреса: Радован Цониќ 46
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7819 км

Алекстра Ракотворби


  • Адреса: Диме Аницин 5-15
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Анманиго


  • Адреса: ДТЦ Мавровка сутерен лок.49
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км

Ан Арт


  • Адреса: Јане Сандански 10
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈7980 км

Дејности:

ракотворби

Арт понтес


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 66/б-лок.4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км

Ателје Зограф


  • Адреса: Митре Влаот 13-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7856 км

Балкан Ас Промет


  • Адреса: Борис Трајковски б.б. (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7856 км

Би-Билајв Кооператива


  • Адреса: Ташко Караџа 12-2/4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км

Василка Алексоска


  • Адреса: Козле 2/40
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км

Дејности:

ракотворби

Галерија Аргирови


  • Адреса: Палмиро Тољати 40
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7856 км

Гифт Хаус


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 29 лок.15
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км

Глас&Силвер


  • Адреса: Волгоградска 2-4/7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7848 км
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

Горан Поповски


  • Адреса: Васко Карангелески 27/38
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7907 км

Рокот за пријавување на е-Персонален данок тече и остануваат уште десетина дена. Управата за јавни приходи (УЈП) денеска ги повика граѓаните кои не ја ...
сите 36 | | | веќе видена

На денешната владина седница се обезбедија 385 милиони денари или над 6,2 милиони евра за исплата на преостанати субвенции за неколку мерки од Програмата за ...
сите 32 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи