Плексус дуо


 • Адреса: Јане Сандански 8
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км
  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi Зона

  Физарт


  • Адреса: Ул.180 бр.23
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

  Специјалистичка ординација по физикална медицина и рехабилитација.

  ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Карас


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 155-1/4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 08:00 до 17:00

  „КАРАС“ e центар за физикална терапија, кинезитерапија и масажа.

  Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Физио медика


  • Адреса: Гоце Делчев 12
  • Место: Кочани
  • Оддалеченст: ≈7495 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00

  Специјалистичка ординација по физикална медицина и рехабилитација.

  ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Физиоплус медика


  • Адреса: Ферид Мурати 5/1 лок.5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00 • Саб од 09:00 до 14:00

  Специјалистичка ординација за физикална медицина и рехабилитација

  Мапа

  „Буџетот е во добра кондиција, финансиите се стабилни. Минатата година имавме добра динамика на наплата со реализација на проекцијата за вкупни приходи од 97%, ...
  сите 106 | | | веќе видена

  Министерството за финансии во последнава година заедно со Народна банка работеше на новиот Закон за платни системи и платежни услуги, со којшто воедно се ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи