Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Plazhe
 • Hotele
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Restorante nga a deri në zh
 • Kampe
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

 • Прикажана е дејноста Plazhe (30)
 • Vetëm në Ohër

Plazhe në Ohër

AqualinaKategoritë:

hotele, plazhe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bic bar 2/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dafi Bich


 • Adresa: Naum Ohridski . f.Peshtani 2-b
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈10745 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gollden biçKategoritë:

plazhe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GradishteKategoritë:

kampe, plazhe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Granit hotel


 • Adresa: lagja Shën Stefan p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈10740 км

Kategoritë:

hotele, plazhe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ineks Gorica


 • Adresa: Naum Ohridski 5/7
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈10738 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuba Libre/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuba LlibreKategoritë:

plazhe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lepi AtlantikKategoritë:

plazhe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

LlagadinKategoritë:

hotele, plazhe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lubanishta


 • Adresa: lagja Lubanishtë
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈10752 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

kampe, plazhe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nemo biçKategoritë:

plazhe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

OrevçeKategoritë:

plazhe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Plazha Kaneo


 • Adresa: Koço Racin p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈10736 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sileks


 • Adresa: lagja Shën Stefan p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈10739 км

Kategoritë:

hotele, plazhe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

На инијацитива на Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот, a во рамките на Меморандумот за соработка потпишан од страна на АППТ и „ASR“- Алијанса на ...
сите 17 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 52 | | | веќе видена

Два и пол милиони евра е сумата која словенечкото друштво НЛБ Склади ја плати за македонската „Генерали инвестментс“ со седиште во Скопје. НЛБ Склади е во ...
сите 22 | | | веќе видена

Арбериа-Десигн,компанијата на Хасим Хамзаи која е во бизнисот со учебници, печатење книги, канцелариски материјал, печатарски услуги, светлечки реклами и ...
сите 13 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj