Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Тетово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Пластика - пластични производи
 • Пластика - трговија со готови производи
 • Пластика - производители
 • Стакло - стаклени производи и трговија
 • Печатење врз пластика
 • Цевки - Производство (Пластика)
 • Рециклирање - Пластика
 • Црева И Додатоци За Црева
 • Амбалажа - Пластична Фолија
 • Печатење Врз Маици И Текстил
 • Фолии За Пакување
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Пластика во Тетово

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Чајани


 • Адреса: Мала Речица 167
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7819 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 19:00

Мапа

Моќта и ефектите од работата на ИКТ секторот и компаниите во него сé повеќе расте и се зголемува. Како што се одвива дигитализацијата на македонските компании, ...
сите 43 | | | веќе видена

Министерството за финансии креираше онлајн-платформа преку која стопанските комори, фирмите и други правни субјекти и организации ќе можат да даваат предлози ...
сите 62 | | | веќе видена

„Владата предводена од СДСМ во континуитет вложува во капиталните инвестиции. Само во ресорот транспорт во пелагонискиот регион моментално се реализираат ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи