Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Пластика - пластични производи
 • Пластика - производители
 • Амбалажа за пакување
 • Порцелан - производство и трговија
 • Апарати за домаќинство - продавници
 • Пластика - Изработување Калапи И Алати
 • Пластика - Трговија Со Суровини И Гранулати
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Пластика во Охрид

Аниминг


 • Адреса: Стив Наумов б.б., комплекс Слобода
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

Биг Инженеринг


 • Адреса: Будва 12
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Ва-пласт


 • Адреса: с.Велгошти
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

Клибо


 • Адреса: с.Велгошти
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7440 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Митротек


 • Адреса: 15-ти Корпус б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Опласт


 • Адреса: Кленоец б.б.
 • Место: Охрид

Мапа

Рамката на прогресивниот данок поставена на 1.500 евра удира и по најдобрите странски експерти кои многу тешко можеме да ги обезбедиме, а во делот на ...
сите 45 | | | веќе видена

Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот учествува на 42-от меѓународен саем за туризам ”SAJAM TURIZMA 2020” во Белград, заедно со општините Дојран и ...
сите 37 | | | веќе видена

Заев и Владата во заминување ја распродаваат државата, овој пат стигнаа и до новиот бонбона бизнис продажба на Тиквешко езеро. Бонбона бизнисот со продажба на ...
сите 59 | | | веќе видена

Коморскиот инвестициски форум на шесте земји од Западен Балкан и Генералниот директорат за Европска соседска политика и преговори за проширување (ДГ НЕАР) ќе ...
сите 50 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи