Пласти Дип


  • Адреса: Борис Трајковски 316 (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7859 км
Цена со ДДВ:4.331 ден.

Plasti Dip® сет за БАНДАЖИ

Цена со ДДВ:1.239 ден.

Plasti Dip® течна гума СПРЕЈ 400ml

Цена со ДДВ:1.239 ден.

Plasti Dip® течен ИЗОЛАТОР

Цена со ДДВ:1.309 ден.

Plasti Dip® ТЕМЕЛНА ПОДЛОГА 450ml

Цена со ДДВ:7.371 ден.

Plasti Dip® РАЗРЕДУВАЧ 10L

Цена со ДДВ:10.532 ден.

Plasti Dip® ТЕЧНА ГУМА МАТ 3kg

Цена со ДДВ:1.857 ден.

Plasti Dip® РАЗРЕДУВАЧ 2L

Цена со ДДВ:10.418 ден.

Plasti Dip® AвтоСпрејФолија МАТ 3kg


Видете ги нашите производи на
Мапа

Шведската централна банка „ Riksbank ” во текот на наредните 12 месеци ќе започне со тестирање на е-круната , првата дигитална валута издадена од една ...
сите 5 | | | веќе видена

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи