Планум


  • Адреса: Индустриска 21
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈10761 км

  • Телефон 2: 070 218298
  • Факс: 043 417458
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649414499_84.png?t=true&w=300&h=300


Oснована 1990 година како Дооел со основна дејност Изградба на на објекти од нискоградба. Во моментот има 40 вработени.
Во последните години сме лидери во изработка на потпорни зидови од габиони со реализација од 4,000 - 5,000 м3 годишно.
Проектираме и уредуваме на дворни места со павер елементи, изградба на инфрастуктурни објекти, пристапни патишта и паркинзи во индустриски објекти
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи