Планински цвет


  • Адреса: с.Вевчани
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7416 км
  • Локација: во близина на ОУ "Страшо Пинџур"

  • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: 2 минути НЛБ Банка информира дека исплатата на пензии на благајна во експозитурите на банката и на банкоматите, се планира да почне од ...
сите 24 | | | веќе видена

Стабилизирање на цените на примарните производи, натамошното намалување на застојот во снабдувањето, но и на затегнатите меѓународни финансиски услови коишто ...
сите 64 | | | веќе видена

Втората фирма од Бугарија, „Актаел“, што учествуваше на неодамна завршениот јавен повик за набавка на природен гас, нема лиценца за работа во Македонија, туку ...
сите 55 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи