Планинарски клуб Љуботен


  • Адреса: К.Ј.Питу 6
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км
  • Локација: На раскрсницата пред музичкото училиште

  • Работно време: Вто , Пет од 19:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Ако се случи ново затворање од есен, македонската економија ќе се соочи со катастрофални и непоправливи последици, предупредуваат стопанствениците. Велат дека ...
| | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска е вклучена во иницијативата на водечкиот глобален информативен сервис за централно банкарство и ...
сите 10 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими преку својот фејсбук соопшти дека американскиот Стејт департмент ги оценил како транспарентни јавните финансии и ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи