Пребарувањето е оптимизирано за Скопје

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Планинарски домови и центри
 • Ресторани
Повеќе филтриПомалку филтри

Планинарски домови и центри по градови

Битола Велес Радовиш Скопје Штип

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Планинарски домови и центри

Врв-Водно


 • Адреса: Водно
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км

Даре Џамбаз


 • Адреса: Врв на Водно
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км

Караџица


 • Адреса: с.Алдинци
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7437 км

Матка


 • Адреса: ул.1 бр.1/1-1 Матка
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7419 км

Вртешка


 • Адреса: Плачковица
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7506 км

Папрадиште


 • Адреса: с.Папрадиште
 • Место: Велес

Чеплес


 • Адреса: Јакупица
 • Место: Велес
 • Работно време: Пон - Пет од 15:00 до 00:00 • Саб од 00:00 до 00:00 • Нед од 00:00 до 15:00

Џумаја


 • Адреса: Плачковица
 • Место: Радовиш

Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи