Пирин Експорт Спа


  • Адреса: Багдадска 15
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км
Фото и видео галерија

Пирин експорт е пионер а воедно и лидер во проектирање и изведба на спа центри во Македонија и Косово.

Нашата компанија опфаќа широк спектар на висококвалитетни производи од реномирани светски производители (Harvia, Astra Pool, Life Fitness) и тоа:

Базени (отворени и затворени), Тангенторни кади – Џакузи

Парни и турски бањи

Топли лежалки и масажни лежалки

Контрасни тушеви

Фитнес опрема

и сето тоа надополнето со најпрофесионална спа услуга од нашиот искусен тим!

Нашата референтна листа опфаќа преку 750 изведби како на професионални и комерцијални спа центри, така и спа центри и опрема за приватни лица, што всушност претставува своевидна гаранција за врвниот квалитет и услуга. Магацинот и складиштата на компанијата се лоцирани во сопствен објект, во индустриската зона Визбегово, додека изложбениот салон и канцеларијата се наоѓаат на ул.”Багдадска бр.15″/локал 4, кај млечниот ресторан, во Карпош, Скопје.

Ве очекуваме!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи