Пирамид билдинг солушнс


  • Адреса: бул.АСНОМ 60 лок.3 (АВНОЈ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7854 км
Слика од локација

Фото и видео галерија

Пирамид билдинг солушнс
Пирамид билдинг солушнс e компанија чии главни дејности се изведба на објекти од нискоградба и високоградба, парковски површини, завршни работи, ентериери со оригинални решенија на нашиот инженерски тим.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи