Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани - пицерии
 • Ресторани
 • Ресторани - брза храна
 • Игротеки
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Пицерии во Струмица

Ама


 • Адреса: Младинска 24
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бакс-пица-хаус


 • Адреса: Благој Јанков Мучето 12
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бонита


 • Адреса: Благој Јанков Мучето 54
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бонџорно


 • Адреса: Плоштад Маршал Тито 11
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Чет од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Парк


 • Адреса: Благој Јанков Мучето 5
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 00:00 • Саб од 07:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елизабет


 • Адреса: 24-ти Октомври б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златен Вкус


 • Адреса: с.Муртино 37
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златец


 • Адреса: с.Турново
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кикос Пицерија Наполетана


 • Адреса: Вера Циривири 1
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кинг


 • Адреса: Панче Пешев 47
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10792 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб - Нед од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Космополит


 • Адреса: 11-ти Октомври 39
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Чет , Пет , Нед од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ла Вита


 • Адреса: Климент Охридски 53
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10792 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мона Лиза


 • Адреса: с.Радово
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10796 км
 • Работно време: Пон - Пет од 14:00 до 00:00 • Саб од 14:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парк


 • Адреса: с.Босилово
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10795 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Плеј


 • Адреса: Ѓуро Салај 4
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рафаело


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10805 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Томас


 • Адреса: Браќа Миладинови б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хепинес


 • Адреса: Благој Јанков Мучето 35
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хермоса


 • Адреса: Маршал Тито, с.Ново Село 44
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10805 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Во услови на изразени инфлациски притисоци централните банки мора да останат фокусирани на својата примарна цел, а тоа е среднорочната ценовна стабилност, што ...
сите 25 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Соединетите држави во четвртокот воведоа санкции за компаниите што ги обвинија за вмешаност во иранската петрохемиска и нафтена ...
сите 2 | | | веќе видена

“Буџетот за 2023 година ќе биде во насока на менаџирање на енергетската криза и креирање политики кои ќе овозможат нашата економија да стане одржлива, модерна ...
сите 49 | | | веќе видена

Државата во секое време треба да има на располагање парцели за продажба за поставување фотоволтаци на земја. Ова е само една препорака од стопанственици со ...
сите 28 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи