Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани - пицерии
 • Ресторани
 • Слаткарници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Пицерии во Струга

Ангела


 • Адреса: Димитар Влахов 2
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 10:00 до 00:00 • Пет - Саб од 10:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Болоња


 • Адреса: Маршал Тито 8
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бонаца


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Версус бич бар


 • Адреса: Владо Малески 1
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дити


 • Адреса: ЈНА 13
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Италиано


 • Адреса: Кеј Борис Кидрич б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јагода 3


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кастело


 • Адреса: Кеј 8-ми Ноември 9
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Њујорк Пица


 • Адреса: Муртеза Татар 13
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пица Италиано 2018


 • Адреса: Кеј Борис Кидрич б.б.
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рома 1996


 • Адреса: Плоштад на Револуцијата 2
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рома 2


 • Адреса: Горѓи Горгон 5
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стрит пица


 • Адреса: 15-ти Корпус 42
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Струга


 • Адреса: Маршал Тито 27
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Твинс


 • Адреса: с.Мороишта
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Убајна


 • Адреса: Кеј Борис Кидрич 25
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фратели


 • Адреса: Кеј Борис Кидрич 14
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Во услови на изразени инфлациски притисоци централните банки мора да останат фокусирани на својата примарна цел, а тоа е среднорочната ценовна стабилност, што ...
сите 25 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Соединетите држави во четвртокот воведоа санкции за компаниите што ги обвинија за вмешаност во иранската петрохемиска и нафтена ...
сите 2 | | | веќе видена

“Буџетот за 2023 година ќе биде во насока на менаџирање на енергетската криза и креирање политики кои ќе овозможат нашата економија да стане одржлива, модерна ...
сите 49 | | | веќе видена

Државата во секое време треба да има на располагање парцели за продажба за поставување фотоволтаци на земја. Ова е само една препорака од стопанственици со ...
сите 28 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи