Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кратово
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Пицерии во Кратово

Александрија


 • Адреса: Јосиф Даскалов 35
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈10711 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 01:00 • Саб - Нед од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дани 2020


 • Адреса: Гоце Делчев 24
 • Место: Кратово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кула


 • Адреса: Гоце Делчев 24
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈10711 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Персидо


 • Адреса: Павел Шатев 15
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈10711 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Владата сериозно да го разгледа и да го осуди условувањето на компаниите кои вчера се заканија дека ќе отпуштат од 30 до 50 проценти од работниците поради ...
сите 36 | | | веќе видена

Светот мора да ги намали емисиите на стакленички гасови за најмалку една четвртина пред крајот на оваа деценија за да се постигне јаглеродна неутралност до ...
сите 87 | | | веќе видена

Народната банка на Србија (НБС) го вклучи македонскиот денар во листата на валути со кои се тргува на домашниот девизен пазар, а одлуката ќе стапи во сила на 1 ...
сите 22 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи