Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани - пицерии
 • Ресторани
 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Ресторани за свадби
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Пицерии во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Буре


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 88
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб - Нед од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Верона


 • Адреса: Добривоје Радосављевиќ 10
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гуд тајм


 • Адреса: бул.1-ви Мај 202/4
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зонали


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) лок.13
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај Мачето


 • Адреса: Пеце Матичевски (Ленинова) 15
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 15:00 до 01:00 • Саб од 18:00 до 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Капри


 • Адреса: 11-та Македонска Дивизија 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7905 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Качунка


 • Адреса: Народни Херои 10
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Чет од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кичен


 • Адреса: Васко Карангелески 41 лок.111
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Чет од 10:00 до 00:00 • Пет - Нед од 10:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Корзо


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 95
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кус-кус


 • Адреса: Кирил и Методиј 2-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мац Дац


 • Адреса: Васко Карангелески 41-Л-3/58
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Метро


 • Адреса: Лазо Трпоски 1-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Чет од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мики Пица


 • Адреса: Мите Богоевски 2
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оскар


 • Адреса: Раскрсница Црвени Петли, пат за Нижополе
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пица Бипс 1


 • Адреса: Васко Карангелески 97
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пица Бипс 2


 • Адреса: Прилепска 56
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Равена


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 89
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Систерс


 • Адреса: Васко Карангелески 2/16
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 00:00 • Нед од 12:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сокак


 • Адреса: Лазо Трпоски 1
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Соренто


 • Адреса: Ѓуро Ѓаковиќ 7
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 11:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Процесот за снабдување со поевтина електрична енергија за клучните субјекти по одлуката на Владата тече непречено и без никаков застој, и сите пријавени кои ...
сите 177 | | | веќе видена

– Во насока на искористување на добрите временски услови, деновиве во ТС Битола 2 се вршат засилени ремонтни активности согласно договорот за ревитализација ...
сите 21 | | | веќе видена

Согласно одлуката на Советот на ЕУ за приклучување на Хрватска кон евро-зоната на 1 јануари 2023 година, хрватската куна ќе биде официјално парично средство ...
сите 22 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски побара од сите засегнати во државата да се однесуваат одговорно и рационално во овие тешки времиња на економска и енергетска ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи