Пица Егнатиа


  • Адреса: Варшавска 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10683 км
  • Локација: кај средното училиште Георги Димитров

  • Телефон 2: 070 255245
  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1643803407_39.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи