Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Струга
 • Гостивар
 • Кочани
 • Делчево
 • Кавадарци
 • Струмица
 • Битола
 • Прилеп
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Песок и чакал
 • Градежни фирми и претпријатија
 • Градежни материјали
 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Пренос на песок, земја и бетон
 • Градежна Механизација
 • Бетон - Производство И Трговија
 • Каменоломи
 • Нискоградба
 • Водовод И Канализација - Проектирање И Изведба
 • Бехатон - Производи
 • Багери
 • Проектирање (Проектантски Бироа)
 • Бетонски Производи
 • Асфалт И Асфалтирање
 • Високоградба
 • Камен - Трговија
 • Транспорт - Меѓународен
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Песок и чакал


ИМ-Бетон


 • Адреса: с.Чајле
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7403 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јефута инженеринг


 • Адреса: Седек Костоски б.б.
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7403 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00

Изведба на патишта, асфалтирање, рушење на куќи, подруми, изведба на канализации...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1608803166_17.gif?t=true&w=300&h=300

К-Комерц


 • Адреса: с.Извор
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лу-Ан Минерали


 • Адреса: С.Киселица
 • Место: Делчево

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Механика


 • Адреса: Штипски Пат б.б.
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7495 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Дејности:

песок и чакал

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Национал


 • Адреса: Гоце Делчев 107
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7543 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Отљанац


 • Адреса: Страшко Симонов 20
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км

Дејности:

песок и чакал

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Проминг


 • Адреса: с.Враништа б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рахо


 • Адреса: Методија Андонов Ченто б.б. (Антон Попов)
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рид Коп


 • Адреса: Качанички Пат б.б.
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рофик боден


 • Адреса: Боге Велјановски 79
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сд-транс


 • Адреса: с.Звегор
 • Место: Делчево

Производство на бетонски и термоглинени блокови, бекатон плочки, сепарација и бетонска база; услуги со градежни машини, изведба на градби

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572008281_42.jpg?t=true&w=300&h=300

Сендплант


 • Адреса: Павел Шатев 3 лам.5 лок.3 (Бихачка)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Дејности:

песок и чакал

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сетко Транс


 • Адреса: ул.7 бр.2, с.Батинци
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7433 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стонекс


 • Адреса: Борис Кидрич 63
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Техком


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7491 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

Дејности:

песок и чакал

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ханис-Р коп


 • Адреса: с.Лабуништа
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 52 | | | веќе видена

Во Клиничката болница „Аџибадем Систина“ е изведена исклучително тешка операција при која е изваден тумор од 62-годишна пациентка голем околу 18 сантиметри. ...
сите 2 | | | веќе видена

Градот и мразот се најизразени ризици во земјоделското осигурување. Во првите шест месеци годинава над 70 отсто од вредноста на сите исплатени штети во ...
сите 39 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи