Перпетуум мобиле секјурити


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Локација: комплекс ракометно игралиште


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  ПаркингКлиматизираноДостава

  Биросеф


  • Адреса: Гоце Делчев 121
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7543 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

  "BIROSAFE" ДООЕЛ Струмица е инжинеринг компанија, која се занимава со производство, продажба и монтажа на сигурносна, противпожарна и банкарска опрема (сигурносни и противпожарни сефови, каси и врати, трезори..). Сигурносни противпожарни врати, архивски и картотечни ормари, метални касети/фиоки за пари..

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1485425451_95.jpg?t=true&w=300&h=300

  Мише Системи


  • Адреса: Благоја Тоска б.б.
  • Место: Тетово

  Комплетно решение за вашиот дом, деловен простор, хотел

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580889345_07.png?t=true&w=300&h=300

  Вис обезбедување


  • Адреса: Ул.1 бр.27, с.Петровец
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7441 км

  Агенцијата за обезбедување на лица и имот Вис Обезбдување е основана на Јануари 2016 год од страна на лица школувани во високи елитни военополициски образовни институции со цел да се понудат најквалитетни услуги на физички и правни лица од областа на обезбедувањето согласно Законот за обезбедување на имоти и лица во Република Македонија.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1603271149_08.png?t=true&w=300&h=300
  ПаркингДостапен интернетWi-Fi Зона

  Глобал секјурити


  • Адреса: Симеон Кавракиров 25
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

  Глобал секјурити е лиценцирана компанија за техничко обезбедување.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/f6de04cb6d6a50b76c9e97514ae22c33.jpg?t=true&w=300&h=300
  Мапа

  Аналитичарите на „Голдман Сакс“ проценуваат дека цената на бакарот наскоро би можела да „застане на линија“ на досегашните рекордни нивоа. Причината за тоа е ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Агенцијата за управување со одземен имот конфискувала подвижен и недвижен имот во вредност од 532.114.872 денари според годишниот извештај кој го добивме, а се ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи