Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë
 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Përkthyesë
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Orë private (gjuhe)
 • Konferenca - Organizim
 • Lekturim Dhe Korrigjimi - Shërbime
 • Qendra Edukimi
 • Konferenca - Pajisje - Huazim
 • Përkthyes Për Mediume
 • Zërim - Huazim Të Pajisjeve
 • Ngjarje - Organizim
 • Shtëpi Botuese Dhe Botues
 • Trajnime
 • Prozhektorë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë në Shkup

Milingva


 • Adresa: VIktor Igo 7/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Moment mal


 • Adresa: Gjorgji Sugare 2/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Moment mal/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nexus


 • Adresa: Çedomir Minderoviq 20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petropulos George/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poliglot


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 36-3/31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Reno Riskovski


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 63-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

Услуги со висока вредност за сите прашања од граѓански и комерцијални закони, специјализирани за концесии на минерални суровини

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630477241_8.png?t=true&w=300&h=300

Rusisht, Çekisht-Igor Zhantevski


 • Adresa: Lluka Gerov 50-2/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7418 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ruski- Dejana Nikolovska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e përkthyesëve shkencorë dhe profesionalë


 • Adresa: 11 Tetori 42-a/2-54
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shqip, Maqedonisht - Vaska Galeva Miteva


 • Adresa: Fevruarski pohod 48/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shqip, Мaqedonas,Anglisht - Luljeta Ademi


 • Adresa: bul.Kërste Misirkov 15/19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shqip-Besa Grazhdani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shqip-Dalibor Sandev


 • Adresa: Anastas Mitrev 24-2/24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sllovenisht, Çekisht, Sërbisht, Kroatisht - Darko Pollatski


 • Adresa: Isaija Mazhovski 44-2/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sllovenisht-Llape Alenka


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 40/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Translation korner


 • Adresa: Nikolla Teslla 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Velviem Komunikacion


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 25-1/9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vorteks


 • Adresa: Vasko Karangelleski 19 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата, согласно Законот за енергетика, ја донесе и Одлуката за избор на универзален снабдувач. За најповолна понуда за избор на универзален снабдувач, во ...
сите 23 | | | веќе видена

Втора година по ред, Групацијата Лимак, преку иницијативата Global Engineer Girls ( GEG) доделува 20 стипендии на девојки и млади жени кои студираат на ...
сите 13 | | | веќе видена

Државата се задолжи на домашниот пазар преку две емисии на државни обврзници во вкупен износ 49,5 милиони евра. Македонска берза соопшти дека од денеска на ...
сите 21 | | | веќе видена

Кинеската економија се прошири со побрзо од очекуваното темпо во првите три месеци од годината, потпомогната од политиките насочени кон стимулирање на растот и ...
сите 21 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj