Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Ohër
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Veles
 • Stip
 • Strumicë
 • Tetovë
 • Strugë
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Gostivar
 • Gjevgjeli
 • Shën Nikollë
 • Mavrovë
 • Radovis
 • Kriva Pallankë
 • Vinicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Avokatë
 • Avokatë - shoqata
 • Ndihmë juridike dhe shërbime juridike
 • Mediators
 • Të drejta autoriale dhe patentim - agjenci
 • Përkthyesë Gjyqsorë
 • Konsallting
 • Pronësi Intelektuale – Agjenci Për Mbrojtje
 • Oda
 • Përkthyesë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Avokatë

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Zyra Ligjore Çakarovska


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 63-a/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Z-a Çakarovska – Grozdanovska është Avokate e dalluar, me 20 vite përvojë pune në lëminë e juridikut. Me përvojën e sajë të jashtëzakonshme ajo në mënyrë të suksesshme siguron shërbime juridike në kuadër të lëmive tradicionale juridike, por gjithashtu është në rrjedha edhe me ndryshimet në rregulloret juridike në sistemin juridik Maqedonas.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/0be7c33f75bbe198885588c1e6c687fb.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Stojkovska Maja


 • Adresa: Fronti Popullor, QT Beverli Hills 19-A lok.10-B
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Zyra ligjore Maja Stojkovska ofron shërbime juridike në fushën e së drejtës. Veprimtaria parësore është e drejta e kontratave dhe e drejta e trashëgimisë dhe përfaqësimi para gjykatave dhe autoriteteve të tjera shtetërore, duke ofruar shërbime ligjore dhe këshilluese në të gjitha fushat e veprimtarisë së biznesit, marrëdhënieve të punës, menaxhimit të korporatave, sigurimeve, të drejtës civile, të drejtës tregtare, ligjit tatimor.

Kategoritë:

avokatë

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558425693_19.png?t=true&w=300&h=300
24 orë

Arosv TrajceShërbime juridike cilësore për drejtimin e biznesit, civile, agjent i autorizuar regjistrimi për themelimin e shoqërive, ndryshime statusi, falimentim dhe likuidim. Përfaqësimi para gjykatave dhe autoriteteve të tjera shtetërore dhe ofrimi i shërbimeve ligjore dhe këshilluese

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1678353545_03.png?t=true&w=300&h=300

Apostolska Aleksandrovski & Partners


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 40/5 lam.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Ne ju ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh ligjore që minimizojnë rreziqet ligjore dhe sigurojnë parakushte ligjore për zhvillimin e biznesit tuaj pa ndonjë pengesë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1565869373_41.jpeg?t=true&w=300&h=300
Qasje në InternetWi-Fi Zonë

Andreev Vane


 • Adresa: Leninova 141-35
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 15:00

/p>

Kategoritë:

avokatë

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/3b877d0f891304059e03c8b9e411eed2.jpg?t=true&w=300&h=300
Transport publikWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Krfiski Aleksandra


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 11 lok.16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Nëse keni ndonjë pyetje, mosmarrëveshje ose problem, mos ngurroni të kontaktoni zyrën e ligjit sot. Ligji dhe Zyra e Ndërmjetësit ju garanton besim, zbatim të vazhdueshëm të së drejtës dhe mbrojtjes së interesave të klientit me çmime të përballueshme.

Kategoritë:

avokatë, mediators

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583226137_1.png?t=true&w=300&h=300

Aleksov & Memishi Zyra e Avokatisë


 • Adresa: Jordan Mijalkov 30-1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Ne ofrojmë ekspertizë ligjore për bizneset, projektet e inovative dhe teknologjike në të gjitha fazat e zhvillimit

Kategoritë:

avokatë

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698391823_76.png?t=true&w=300&h=300

Pizula Branko


 • Adresa: Dimitrie Tucoviq 22/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Долгогодишна експертиза, лична услуга и вредност што сите клиенти ја очекуваат и заслужуваат.

Kategoritë:

avokatë

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1605610080_95.jpg?t=true&w=300&h=300

Reno Riskovski


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 63-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

Услуги со висока вредност за сите прашања од граѓански и комерцијални закони, специјализирани за концесии на минерални суровини

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630477241_8.png?t=true&w=300&h=300

Micev Igorçe


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 14-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Адвокатска канцеларија

Kategoritë:

avokatë

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1711970034_76.png?t=true&w=300&h=300

Abduli Rita


 • Adresa: Dervish Cara 5/1 lok.1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Abedin AbduliKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajet MehmetiKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ameti BajramKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andreevski Manoil


 • Adresa: 19 Nëntori 1-19
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apostolovski Nikola


 • Adresa: Jane Sandanski 63/2
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asani Miraljem


 • Adresa: Gjoce Stojçevski 28
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bacovski Aleksandar


 • Adresa: Dervish Cara 41/2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bajrami Ibraim


 • Adresa: Ilindenska p.n., lok.30
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beadini Harun


 • Adresa: Iliria 10/1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Branko TrajkovskiKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bundovska DragicaKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cvetanoski Dejan


 • Adresa: Strushka 10-a-1
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dimitrova natasha


 • Adresa: Abdyl Frashëri (Radovin Conic) 9
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dushica Spasenoska


 • Adresa: Radovan Coniq 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dusica i Borko Spasenoski


 • Adresa: Radovan Coniq 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Efremov ZoranKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grozdanoski GoranKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Idrizi NaserKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Igoska RenataKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Втора година по ред, Групацијата Лимак, преку иницијативата Global Engineer Girls ( GEG) доделува 20 стипендии на девојки и млади жени кои студираат на ...
сите 13 | | | веќе видена

Државата се задолжи на домашниот пазар преку две емисии на државни обврзници во вкупен износ 49,5 милиони евра. Македонска берза соопшти дека од денеска на ...
сите 21 | | | веќе видена

Кинеската економија се прошири со побрзо од очекуваното темпо во првите три месеци од годината, потпомогната од политиките насочени кон стимулирање на растот и ...
сите 21 | | | веќе видена

НЛБ Банка како дел од регионална Групација која оперира на 6 различни пазари во рамки на регионот на Југоисточна Европа (Словенија, Босна и Херцеговина, Црна ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj