Перформа Компјутери


 • Адреса: Антон Панов 5
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1656923273_8.jpg?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Нашата активност и успех се должат на познавање на потребите и заштита на интересите на нашите клиенти.

  Водени од современите безбедносни барања, ние нудиме висококвалитетни производи од најновата генерација, во согласност со трендовите на пазарот.
  Искуството стекнато со години, одличната професионалност и експертиза се гаранција за развој и имплементација на ефективни и квалитетни безбедносни решенија, користејќи ги најновите достигнувања на техничките безбедносни системи. Главната цел на нашата компанија е да им го претстави на клиентите квалитетот и сигурноста на производите на Перформа компјутери ДООЕЛ.

  Во секое време подготвени да одговориме на барањата на клиентите. Ви стоиме на располагање со нашето 10+ годишно искуство.

  Перформа Kомпјутери ДООЕЛ располага со професионална опрема од познатите брендови Dahua, Hikvision, Longse, Teletek, Satel, Paradox, итн.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи