Перфект Чисто

Работиме 7 дена во неделата

  • Адреса: Јужноморавски бригади 2/23
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7856 км
  • Локација: нас. Ченто

  • Телефон 2: 075 281953
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 17:00
    Нед од 10:00 до 14:00Фото и видео галерија

Перфект  Чисто ДООЕЛ Скопје е компанија која е основана во далечната 1994 година и е една од првите компании во Македонија  која  се занимава со одржување на хигиена во деловни и станбени  објекти како и чистење на секакви стакла – достапни, недостапни, високи, ниски...
Нашата компанија за постигнување на врвни резултати користи висококвалитетни професионални материјали и опрема, како и еколошки биоразградливи средства од врвни производители, со што водиме грижа за заштита на животната средина, согласно имплементираниот стандард  ISO 14001.
Истотака Перфект  Чисто ги поседува и следниве стандарди: ISO 9001 за квалитет, OHSAS 18001 за безбедност и здравје при работа.
За нашата успешност во нашата област  говорат голем број на наши и странски компании со кои имаме долгогодишна соработка.
Перфект  Чисто ги нуди следниве услуги:
ГЕНЕРАЛНО ЧИСТЕЊЕ НА ГОЛЕМИ И МАЛИ  ОБЈЕКТИ
ЧИСТЕЊЕ НА СЕКАКВИ  ВИДОВИ СТАКЛА  (достапни и недостапни )
ЧИСТЕЊЕ НА ТЕНДИ, НАСТРЕШНИЦИ И РОЛЕТНИ
ЧИСТЕЊЕ НА СТАНОВИ
ЧИСТЕЊЕ НА ТВРДИ И МЕКИ ПОДОВИ
- плочки
- мермер
- гранит
- теписи 
- теписони
- синтелон
- итисон...
 

Сертификати:
ISO 9001 : 2008
ISO 14001 : 2004
OHSAS 18001:2007 - За заштита и безбедност при работа
 
повеќе

Постови

Photos from Perfekt cisto Zoran's post

Хемиско длабинско перење на фиксни теписони

Photos from Perfekt cisto Zoran's post

Професионално чистење на плочки

Photos from Perfekt cisto Zoran's post

Успешно завршена активност на високи стакла надвор од Скопје

Photos from Perfekt cisto Zoran's post

Професионално чистење на високи недостапни стакла

Photos from Perfekt cisto Zoran's post

Чистење на достапни и недостапни стакла во станови

Photos from Perfekt cisto Zoran's post

Чистење на линолеум

Photos from Perfekt cisto Zoran's post

Чистење на високо недостапни места

Photos from Perfekt cisto Zoran's post

Чистење на недостапни места
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи