Перфект Чисто

Работиме 7 дена во неделата

  • Адреса: Јужноморавски бригади 2/23
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7429 км
  • Локација: нас. Ченто

  • Телефон 2: 075 281953
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 17:00
    Нед од 10:00 до 14:00Фото и видео галерија

Перфект  Чисто ДООЕЛ Скопје е компанија која е основана во далечната 1994 година и е една од првите компании во Македонија  која  се занимава со одржување на хигиена во деловни и станбени  објекти како и чистење на секакви стакла – достапни, недостапни, високи, ниски...
Нашата компанија за постигнување на врвни резултати користи висококвалитетни професионални материјали и опрема, како и еколошки биоразградливи средства од врвни производители, со што водиме грижа за заштита на животната средина, согласно имплементираниот стандард  ISO 14001.
Истотака Перфект  Чисто ги поседува и следниве стандарди: ISO 9001 за квалитет, OHSAS 18001 за безбедност и здравје при работа.
За нашата успешност во нашата област  говорат голем број на наши и странски компании со кои имаме долгогодишна соработка.
Перфект  Чисто ги нуди следниве услуги:
ГЕНЕРАЛНО ЧИСТЕЊЕ НА ГОЛЕМИ И МАЛИ  ОБЈЕКТИ
ЧИСТЕЊЕ НА СЕКАКВИ  ВИДОВИ СТАКЛА  (достапни и недостапни )
ЧИСТЕЊЕ НА ТЕНДИ, НАСТРЕШНИЦИ И РОЛЕТНИ
ЧИСТЕЊЕ НА СТАНОВИ
ЧИСТЕЊЕ НА ТВРДИ И МЕКИ ПОДОВИ
- плочки
- мермер
- гранит
- теписи 
- теписони
- синтелон
- итисон...
 

Сертификати:
ISO 9001 : 2008
ISO 14001 : 2004
OHSAS 18001:2007 - За заштита и безбедност при работа
 
повеќе
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи