Пеперони

Работиме 7 дена во неделата

  • Адреса: Радован Цониќ 2
  • Место: Тетово
  • Локација: Кај Судот

  • Работно време: Пон - Нед од 12:00 до 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1643019807_56.png?t=true&w=300&h=300


Сакате да дознаете повеќе за нашата храна?
Доколку сакате да дознаете повеќе за храната што ја нудиме, ве молиме погледнете го нашето мени.
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи