Pelet Centar Skopje

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë

  • Adresa: rr.1409, Lepenec 35
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7419 км

  • Telefon 2: 078 333383
  • Faksi: 02 5511300
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1521185925_7.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
PELET CENTAR SKOPJE është kompani e cila merret dhe me import dhe distribucion të peletava prej druri për ngrohje, si dhe sisteme për ngrohje me peleta.

Qëllimi kryesor i PELET CENTAR SKOPJE është të sigurojë furnizim të lehtë, të shpejtë dhe para së gjithash cilësor me peleta për ngrohje si dhe ofertë për sisteme komplete për ngrohje me peleta.

PELET CENTAR SKOPJE në tregun maqedonas i ofron peletat e prodhuesve me renome të BIOENERGY POINT nga Serbia. Peletat që ne ofrojmë për konsumatorët janë me vlerë të lartë kalorie dhe me lagështi të vogël dhe ofron një djegie të përkryer.

Sistemet për ngrohje janë nga prodhuesi boshnjak me renome THERMOFLUX. Kaldajat dhe kaminat e THERMOFLUX janë prodhuar sipas të gjitha standardeve botërore dhe evropiane për cilësi dhe janë të pranuara mirë në tregun tonë por dhe në tregun më të gjerë perëndimor-europian.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj