Печати Тродат Тони

ПаркингДостапен интернетWi-Fi Зона

  • Адреса: Кеј 13-ти Ноември 36
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: Во близина на Народна банка - Централен регистар


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1552381247_93.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Trodat потекнува од Австрија, но одамна ги премина државните граници. Денес Trodat Group опфаќа повеќе од триесетина меѓународни филијали со повеќе од илјада вработени низ целиот свет.

Со својот асортиман од производи и преку своите филијали Trodat нуди сè во врска со печатите. Деловните партнери и клиенти низ целиот свет со години се одушевуваат од неговата филозофија на додадена вредност.

Trodat им испорачува производи на клиенти во повеќе од 150 земји низ целиот свет; уделот на извозот е 98 проценти. Сепак, Trodat не се задоволува со овој успех. Веќе е зацртан курсот на корпоративната стратегија не само за работење на компанијата во иднина, туку, пред сè, за постигнување натамошен растеж во сите области.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи