Пастер 1


  • Адреса: Ленинова 91
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7542 км

  • Телефон 2: 070 686777
  • Факс: 034 340537
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00
    Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Две третини од реколтата тутун се веќе откупени. Според Сојузот на земјоделски здруженија, откупните претпријатија имаат преземено над 15.000 тони, а ...
сите 21 | | | веќе видена

Денес имаме нова вредност на биткоинот. Тој сега се тргува по цена од 35.633 долари, што значи дека во последните 24 часа изгубил дополнителни 0,7 отсто. ...
сите 45 | | | веќе видена

ПИОМ е стабилен, а ќе има и дополнително зголемување на пензиите оваа година. „Според официјалнте податоци, приходите на ПИОМ за 2021 година се зголемени за ...
сите 45 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи