Партенија Зографски


  • Адреса: Благоја Стефковски 45
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10686 км
  • Локација: На излез од Скопје, Маџари

  • Факс: 02 2529714

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Сакаме да ги демантираме информациите за затворање на Еуроникел индустри, велат од компанијата.„Сакаме да ја информираме јавноста дека се лажни информациите за ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи