Пребарувањето е оптимизирано за Скопје

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Паркови по градови

Крушево Скопје Струмица

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Паркови

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Градски парк


 • Адреса: Градски Парк б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км

Дејности:

паркови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зелена Градина - ГТЦ


 • Адреса: ГТЦ кат 3
 • Место: Скопје

Дејности:

паркови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парк за кучиња


 • Адреса: Градски Парк б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км

Дејности:

паркови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парк на новинарите


 • Адреса: нас.Капиштец
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

Дејности:

паркови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парк на франкофонија


 • Адреса: Градски Парк б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

Дејности:

паркови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парк на Езерата


 • Адреса: нас.Аеродром
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км

Дејности:

паркови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парк Авионче


 • Адреса: бул.АСНОМ б.б. (АВНОЈ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км

Дејности:

паркови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парк Делфина


 • Адреса: нас.Влае
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7847 км

Дејности:

паркови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парк Ѓорче Петров


 • Адреса: нас.Ѓорче Петров
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7846 км

Дејности:

паркови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парк Жена Борец


 • Адреса: нас.Центар
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

Дејности:

паркови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парк Јане Сандански


 • Адреса: бул.Србија б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км

Дејности:

паркови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парк Капиштец


 • Адреса: нас.Капиштец
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

Дејности:

паркови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парк Македонија


 • Адреса: нас.Кисела Вода
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км

Дејности:

паркови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парк Реонски Центар Аеродром


 • Адреса: нас.Аеродром
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7856 км

Дејности:

паркови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парк Тоше Проески


 • Адреса: нас.Ново Лисиче
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км

Дејности:

паркови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парк Филип II


 • Адреса: нас.Автокоманда
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км

Дејности:

паркови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парк Фредерик Шопен


 • Адреса: нас.Кисела Вода
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км

Дејности:

паркови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парк-Методија Андонов Ченто


 • Адреса: Методија Андонов Ченто б.б. (Антон Попов)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7856 км

Дејности:

паркови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парк-Ченто


 • Адреса: Сава Михајлов б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7856 км

Дејности:

паркови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Урбан парк


 • Адреса: нас.Центар
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

Дејности:

паркови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Висината на каматите од кредитите за политичките партии е различна во зависност од позицијата од која што ја гледаат. Па така кога власта се задолжува каматите ...
сите 56 | | | веќе видена

Драстично зголемување на бројот на заболени од КОВИД 19 по олабавување на вонредните мерки, предупредува Светска банка во најновиот Извештај. Дури и со ...
сите 61 | | | веќе видена

Фондот за иновации и технолошки развој објави јавен повик за Технолошки развој за брзо прилагодување на КОВИД 19, наменета за микро, мали и средни компании од ...
сите 78 | | | веќе видена

Во Италија се очекува пад на БДП до 13 отсто. Гувернерот на Италијанска Банка, Игнасио Виско Бруто, вели дека по пандемијата во оваа земја БДП наредните месеци ...
сите 64 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи