Parkis Zufer

E lejuar për kafshë përkedhësePunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bllagoja Toska 63
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7820 км

  • Telefon 2: 071 307072
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00
    Sh nga 09:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1545394316_38.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania Veterinare Praxis është një importues i ushqimeve të kafshëve shtëpiake, pajisje të ndryshme, materiale gjenetike (farë demi), premikse, instrumente veterinarie.

Shërbimet:
• Ekzaminime klinike dhe terapi
• Vaksinim
• Dehelmintizim
• Ndërhyrje kirurgjikale- kurim I plagës
• Kastrim
• Sterilizim
• Ushqim për qentë, macet dhe zogjtë
• Vitamina, minerale
• Aksecuarë
• Këshilla dhe konsultime për kafshët tuaja

Kompania është themeluar në vitin 2000. Ambulanca veterinare Praxis në Zhelinë është në kuadër të saj dhe që nga viti 2009, dhe Ambulanca Veterinare Praxis-Tetovë dhe Pet Shop në B.Toska 63 në Tetovë.
më shumë
16%save
Retail Price - VAT Included:3.100 MKD2.600 MKD

Alleva Holestic Lamb&Venison 3kg-12 ...

16%save
Retail Price - VAT Included:3.100 MKD2.600 MKD

Alleva Holistic Chicken & Fowl 3Kg- ...

16%save
Retail Price - VAT Included:3.100 MKD2.600 MKD

Alleva Holistic Angus&Lamb 12Kg

15%save
Retail Price - VAT Included:3.300 MKD2.800 MKD

Alleva Holistic Ocean Fish&Salmon 1 ...

Retail Price - VAT Included:2.500 MKD

Храна за кучиња Alleva Holestic Chi ...

Retail Price - VAT Included:2.150 MKD

Храна за кучиња - Unica Natura Unic ...

Retail Price - VAT Included:1.800 MKD

Храна за куче UNICA NATURA MINI SAL ...

Retail Price - VAT Included:2.200 MKD

Храна за куче UNICA NATURA MAXI DUC ...

Retail Price - VAT Included:260 MKD

Песок за мачки Sepicat LW Classic 1 ...

Retail Price - VAT Included:2.000 MKD

Храна за куче PROPERFORM LUPOID TYP ...

Retail Price - VAT Included:2.000 MKD

Храна за куче PROPERFORM MOLLOSOID ...

Retail Price - VAT Included:700 MKD

Транспортерка Gulliver 1

Retail Price - VAT Included:400 MKD

Храна за птици CE-DE EGGFOOD GOLDFI ...

Retail Price - VAT Included:2.200 MKD

Храна за папагали AFRICAN PARROT 15 ...


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj