Parafarm-AS

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Kej 13 Nëntori 36
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км

  • Telefon 2: 02 3136080
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1528438634_58.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Парафарм-АС е друштво основано во 2001 година кое се занимва со:

• Продажба на печати и штембили од марката Trodat, восочни печати и суви жигови, клишеа, гравирање на стакло, дрво, пластика и други природни материјали, како и изработка на рекламни натписи од плексиглас. Производството на печатите се врши со современи ласерски машини на специјална гума за печати.

• Вештачења и експертизи - Врши вештачења од сите области и тоа: економски, градежни, машински, медицински, сообраќајни, супервештачења и експертизи.

• Секојдневна соработка со адвокатски канцеларии, сметководствени бироа, банки, министерства и други институции, како и долгогодишно учество на тендери.

• Консултира и менаџира мали и средни претпријатија, почнувајки од нивното основање и следење на нивниот понатамошен развој.

Парафарм АС ДООЕЛ Скопје, претставува синоним за професионализам и доверба кај клиентите за квалитетна и брза изработка на своите услуги.
më shumë
Retail Price - VAT Included:295 MKD

Визир ковид - 19 заштита


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj