Пантер-мис


  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 120
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10680 км
  • Локација: на почеток на индустриски дел од Визбегово, помеѓу Мак Петрол и Прима мебел

  • Телефон 2: 070 217654
  • Факс: 02 2602201
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Препорачани резултати за вашето пребарување:

Мапа

Од вкупно регистрирани 474 јавни основни и средни училишта во државата, за снабдување со субвенционирана електрична енергија преку „ЕСМ продажба“ се пријавиле ...
сите 259 | | | веќе видена

Владата на Србија одобри квота за извоз на 24.000 тони пелети до крајот на јануари 2023 година на предлог на членките на Стопанската комора на Србија (ПКС), ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи