Panter Farm

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

 • Adresa: Zhivko Çingo (Rade Konçar) 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км

 • Telefon 2: 078 388898
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
  Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:440 MKD

Шедир Флу 600, кесички.

Retail Price - VAT Included:600 MKD

Рефлувард, 20 кесички

Retail Price - VAT Included:500 MKD

Цистекс Шедир кесички

Retail Price - VAT Included:250 MKD

Крема од змија

Retail Price - VAT Included:250 MKD

Крема од полжав

Retail Price - VAT Included:250 MKD

Капилар крем балзам

Retail Price - VAT Included:1.000 MKD

Капилар таблети

Retail Price - VAT Included:2.500 MKD

КИНГ КОБРА за мажи (King cobra for ...

Retail Price - VAT Included:1.200 MKD

ГЛУКОКЕР (Gluco care), 120 капсули

Retail Price - VAT Included:4.320 MKD

ТИГ – 10 (TIG-10),90 таблети

Retail Price - VAT Included:150 MKD

Hemani Cream за сува кожа

Retail Price - VAT Included:4.860 MKD

ЕНДОНОРМ капсули

Retail Price - VAT Included:2.700 MKD

Поленов чај


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Natusana Makedonija


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 174
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10679 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Natusana Maqedoni në tregun maqedonas punon tanimë 8 vite, si partner i Dr.Theiss Naturwaren, si një ndër prodhuesit më të njohur botëror të OTC barnave dhe preparate kozmetike dhe farmaceutike për përkujdesje të fytyrës dhe trupit.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/73025913c9305ffb0f196d5ff8418f70.jpg?t=true&w;=300&h;=300

KM Medikal


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 60
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1695201498_81.jpg?t=true&w;=300&h;=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

TGS Gazra Teknike


 • Adresa: Aco Shopov (Proleterska) 80
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10680 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Veprimtaria themelore e TGS “Gazra Teknike” është prodhimi dhe tregtia me gazra teknike dhe medicinale, përderisa aktivitetet tjera përfshijnë transport, shpërndarje dhe shitje të gazrave medicinale dhe teknike, dizajn dhe zhgjidhje teknike,...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1401890425_53.jpg?t=true&w;=300&h;=300

Medikus


 • Adresa: Hristo Batanxhiev (Socijalistiçka Zora) 104-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10680 км

Нашата основна дејност е увоз и дистрибуција на диететски додатоци од палетата на ЕСИ спа Италија - компанија која е лидер во Италија и пошироко.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1390831600_7.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Mapa

Од задутре нема повеќе гарантирани цени на производите во маркетите. Но вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи порача дека секое нелогично ...
сите 64 | | | веќе видена

5 процентни поени на пензиите не претставува покачување, туку усогласување на трошоците за живот за сите приматели на пензии во Македонија, смета министерот за ...
сите 31 | | | веќе видена

Компанијата Галеника во текот на 2023 година забележа значително проширување на портфолиото на производи, раст на бројот на меѓународни сертификати за квалитет ...
сите 28 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj