Panter Faks

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 02 3298992
  • Faksi: 02 3298986
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 10:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415099326_7.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Panerfkas është firmë e themeluar në vitin 1996, aktiviteti i të cilës është tregtia me pajisje video dhe audio. Numërohemi ndër më të suksesshmit në fushën e mbrojtjes elektronike.


Sot në botën modern të të jetuarit u ndihmojmë konsumatorëve dhe klientëve tanë që në mënyrë më të thjeshtë dhe më të letë të arrijnë në realizimin e nevojave të tyre në fushën e: mbikëqyrjes audio-video, -harduer, softuer, - medium dhe material të disponueshme, -ndricim(reflektorë), pajisje komplete për punë të produksioneve dhe Shtëpive Televizive. Gjithashtu disponojmë dhe një paletë të gjerë të makinerive për numërim të bankomateve, monedha dhe detektorë për para,

Panterfaks është distributor i autorizuar me certifikatë i shumë brendeve që importon
më shumë
Retail Price - VAT Included:21.613 MKD

Professional machine for counting b ...

Retail Price - VAT Included:27.675 MKD

Coin counter Ribao HCS 3300

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Matrix - Simado GFX11

Retail Price - VAT Included:Ask for price

FLYCAM 5000

Retail Price - VAT Included:Ask for price

CGR-D54 Panasonic Battery


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj