Пантер Факс

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Живко Чинго 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: Дебар маало

  • Телефон 2: 02 3298992
  • Факс: 02 3298986
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 10:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415099326_7.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Пантер Факс е сертифициран овластен дистрибутер на професионална аудио и видео опрема на повеќето брендови кои ги увезуваме. Поседуваме и богата палета на машини за броење на банкноти, монети и детектори за пари.

Денес во современиот свет на живеење им помагаме на нашите потрошувачи и клиенти на поедноставен и полесен начин да дојдат до реализација на своите потреби при избор на опрема за:
• Аудио-видео надзор
• Хардвер и софтвер
• Медии и потрошен материјал
• Осветлување (рефлектори)
• Комплетна опрема за работа на продукции и ТВ куќи

Како фирма постоиме од 1996 година и за нашите резултати во работата најдобра препорака се клиентите со кои што работиме над 20 години. Се вбројуваме меѓу најуспешните компании во областа на електронската заштита.
повеќе
Цена со ДДВ:27.675 ден.

Бројач на монети Ribao HCS 3300

Цена со ДДВ:Побарај цена

FLYCAM 5000


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи