Пансион за кучиња Киско


  • Адреса: Радишанска 62/37
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км

  • Телефон 2: 070 219663
  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 20:00Мапа

СДСМ е на правиот пат, кој не води кон европски вредности, патот кој не води да ги враќаме парите кај граѓаните, патот за враќање на достоинството и на ...
сите 74 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи