Паксон

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Загребска 28-б лок.17
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км

  • Телефон 2: 076 360654
  • Факс: 02 3108889
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Паксон е инженеринг фирма специјализирана за проектирање и изведба на системи за греење, ладење и вентилација како и редовно одржување и сервисирање на HVAC - системи (греење, вентилација, климатизација).

ПАКСОН е партнер за Македонија на водечкиот светски бренд - јапонскиот производител на HVAC опрема, DAIKIN. Не случајно сме ориентирани на програмата на DAIKIN - енергетски високоефикасни и технолошко напредни системи, бренд - кој 92 години е водечки во светот за HVAC системи.

ПАКСОН е авторизиран за продажба, инсталирање и сервисирање на опрема од светски реномираниот бренд за опрема за климатизација – DAIKIN од Јапонија:
• VRV системи
• ALTHERMA топлински пумпи
• Високо ефикасни водено ладени топлински пумпи (геотермални топлински пумпи)
• Инвертерски воздушно ладени топлински пумпи
• Вентилоконвектори во сите изведби
• Сплит и мулти сплит инвертер клима уреди
Понудата вклучува и други производи за климатизација: клима ормари, клима комори, топловодни калорифери, вентилатори.

Наша цел - Задоволни купувачи со ниска потрошувачка на електрична енергија.
повеќе
20%заштеда
Цена со ДДВ:564.505 ден.451.604 ден.

DAIKIN ALTHERMA 16KW ТОПЛОТНА ПУМПА ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:348.525 ден.278.820 ден.

DAIKIN ALTHERMA 3 8KW ТОПЛОТНА ПУМП ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:29.500 ден.25.075 ден.

Прочистувач на воздух Daikin, модел ...

Цена со ДДВ:58.900 ден.

Daikin инвертер клима уред FTXB50C+ ...

Цена со ДДВ:42.900 ден.

DAIKIN инвертер SENSIRA FTXF35A +RX ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи