Основен суд-Кавадарци


  • Адреса: Нов Белград 16
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7928 км
  • Локација: Во близина на ОУ ,,Тошо Велков Пепето''
Дејности:

судови


  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Мапа

Од наредниот месец стапуваат на сила нови правила за работа во Германија од земји кои не се членки на Унијата. Условите за олеснети, но само за добивање виза ...
сите 10 | | | веќе видена

Платите пораснаа, стандардот на граѓаните се подобри, казните се намалија, а условите за водење на бизнис се олеснети. СДСМ со образложение што направи ...
сите 11 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи