Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ordinanca shëndetsore - private në Resnjë

Ane Medika


 • Adresa: Mite Trpovski 19-a
 • Vendi: Resnjë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:30 • Sh nga 08:00 deri më 13:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:30 deri më 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Sadem/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Proevska


 • Adresa: Koço Racin p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7454 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr.Asime


 • Adresa: f.Krani
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

In Medika


 • Adresa: Koço Racin p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7454 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Комисијата за хартии од вредност и ја одзема дозволата за работа за вршење услуги со хартии од вредност на Дирекцијата за услуги со хартии од вредност на ...
сите 161 | | | веќе видена

Скопската компанија „ПИ Свислион ПИЛ“, која е подружница на српска кондиторска групација „Свислион Таково“, соопшти дека го зголемила својот удел во „Агроплод“ ...
сите 9 | | | веќе видена

Бројот на туристите во јуни оваа година изнесува 5.210. Реализирани се 14.179 ноќевањата, објави Државниот завод за статистика. Бројот на туристите во јуни ...
сите 40 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj