Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ordinanca gjinekologjike në Kumanovë

Astola medika


 • Adresa: Pero Shvarc 7-a
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7863 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Srgan


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 124
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Kelleshov


 • Adresa: Bllagoj Illiev-Gune p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00

Пауза: Пон-Пет 13-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Lupço


 • Adresa: Kiro Antevski 8
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Tasevski


 • Adresa: Gjuro Sallaj 2
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Femibona - d-r Stole Tasevski


 • Adresa: 11 Tetori p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ginolabor


 • Adresa: Goce Dellçev 48-a
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Niti


 • Adresa: Bllagoj Illiev-Gune 5
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Пауза: Пон-Пет 13-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 151 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 59 | | | веќе видена

Агенцијата за поддршка и промоција на туризмот на Република Северна Македонија, денеска во Битола, ги промовираше резултатите од спроведувањето на двогодишниот ...
сите 19 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Кредитокорисниците, од јули па заклучно со октомври, имале можност малку да здивнат во поглед на движењата кај каматите. Просечната ...
сите 9 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj